ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Тариф "Твій газ Місячний" зупинено

25.06.2021

thumb-image-10750244

Тариф «Твій газ Місячний» припиняє дію з 1 серпня 2021 року. Причина - стрімке здорожчання енергоресурсу в Україні та Європі, яке не припиняється навіть із завершенням опалювального сезону і настанням теплих місяців.

Відтак, наявна ринкова ціна блакитного палива суттєво перевищує позначку 7,99 грн за кубометр – вартість газу у базовій річній пропозиції та тарифі «Твій газ Рівномірний платіж», який зараз все більш активно обирають клієнти компанії. Саме тому з липня підключення нових абонентів на тариф "Твій газ Місячний" припиняється.

Незважаючи на це, для наявних підписників місячної пропозиції "Чернівцігаз Збуту" протягом липня ціна залишиться незмінною – 7,99 грн за кубометр.

Споживачам, які використовують блакитне паливо для обігріву осель, фахівці ТОВ «Чернівцігаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», радять перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Він дозволяє уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», взимку клієнти компанії можуть сплачувати до 40% менше, ніж реально споживають.

Дізнатися більше інформації про тариф, знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу, а також замовити його можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Нагадаємо, вартість кубометру блакитного палива зафіксована на весь рік на позначці 7,99 гривень у тарифах «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж». Саме Рівномірний платіж дозволяє зменшити навантаження на сімейні бюджети під час опалювального сезону. 

Сплатити за газ