ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

16.04.2021 / 11:18

Клієнти ТОВ «Чернівцігаз Збут» заощадили майже 3,3 млн грн при сплаті за газ

ТОВ «Чернівцігаз Збут» регулярно готує своїм клієнтам цікаві та вигідні пропозиції. Однією з таких в минулому році була акція «Твоя енергонезалежність», яка дозволяла купити газ на опалювальний сезон за літніми цінами. Цією пропозицією скористались 1063 клієнти компанії.

В період з 15 серпня по 30 вересня 2020 року вони замовили та оплатили газ по ціні від 4,49 до 5,49 грн за кубометр. Зазначені клієнти компанії купили загалом близько 1,25 млн кубометрів газу, що в середньому складає майже по 1200 кубічних метрів на кожного.

Приємно те, що наші клієнти змогли майже точно передбачити своє споживання наперед і використали 93% від закупленого об’єму. Про невикористаний і оплачений газ вони можуть не хвилюватись.

«Цей залишок наші завбачливі та ощадливі клієнти можуть або повернути на свій картковий рахунок, або залишити на Особовому рахунку як переплату», – розповіла Катерина Параска, директорка ТОВ «Чернівцігаз Збут».

Зразки заяв є на сайті компанії cv.gaszbut.com.ua (переходьте за посиланням тут). Підписані заяви можна або особисто занести до відділень ТОВ «Чернівцігаз Збут» (адреси переглядайте тут) або надіслати звичайною чи електронною поштою (office@cvgaszbut.104.ua).

В підсумку наші споживачі, які скористались акцією, змогли заощадити 3 млн 294 тис. грн, адже ціна на блакитне паливо взимку традиційно піднялась. Валентин, наш клієнт та учасник акції розповів, що у 2020 році вже вдруге брав участь в цій акції: «Взимку я спокійно користувався своїм запасом газу, купленим раніше за літньою ціною». Інший наш клієнт каже, що повідомлення про акцію побачив в Особистому кабінеті на сайті www.104.ua й вирішив скористатись, бо про подібну практику купувати газ на зиму завчасно чув в Німеччині:

«Знаю, що в Німеччині люди навіть кредити беруть влітку, щоб закупити необхідну кількість газу для себе взимку за низькими цінами. Тож, коли побачив таку акцію і в нас, то одразу замовив собі і рідним. Шкода, що бабусям не встиг, мали б на конвектори собі».

Вже наприкінці квітня ми оголосимо про наші нові тарифні пропозиції і там також будуть цікаві варіанти, тож підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах і не хвилюйтесь за свої газові питання.

Сторінка у Facebook - https://www.facebook.com/cvgaszbut.104.ua

Сторінка у Instagram - https://www.instagram.com/chernivtsi_gaszbut 

#ТВІЙГАЗЗБУТ – надійний та зручний для кожного.

Стати клієнтом Змінити тариф