ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

03.11.2020 / 09:52

«Чернівцігаз Збут» поставляє бізнес-клієнтам електроенергію

Ми отримали ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям.

Відтепер переваги співпраці з нами має нагоду оцінити будь-який представник підприємницької спільноти, адже обрати альтернативного постачальника електроенергії можна без штрафів.

Аналіз потреб споживачів свідчить, що сьогодні існує запит на одного надійного та зручного постачальника і газу, і електрики. Ми готові задовольнити цю вимогу. Наша пакетна пропозиція дозволить підприємницям оптимізувати витрати фінансових ресурсів та часу, що неминуче виникають при паралельній роботі з кількома постачальниками енергоресурсів. Адже клієнта обслуговуватиме один персональний менеджер із газу та електроенергії! А всім відомий вислів, що «Час – це гроші». До того ж, завдяки конкурентній боротьбі бізнес отримуватиме гнучкі комерційні пропозиції. 

«Чернівцігаз Збут» вже більше п’яти років працює на енергетичному ринку та завжди надійно виконує свої зобов’язання. Аби замовити пакетну пропозицію, необхідно звертатися до наших менеджерів із обслуговування клієнтів за наступними адресами (нагадуємо, що ми переїхали): 

м. Чернівці, вул. Сидора Воробкевича, 1А. ☎ (0372) 54 90 76