ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

03.03.2021 / 10:16

Вигідніше аніж в конкурентів: ТОВ «Чернівцігаз Збут» постачає електроенергію юридичним особам та підприємцям

«Чернівцігаз Збут» за п’ять років роботи зарекомендувало себе як надійний та стабільний постачальник блакитного палива. Наразі компанія вийшла на новий рівень і пропонує представникам малого та середнього бізнесу, а також бюджетним установам не тільки газ, а й електроенергію.

Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії непобутовим споживачам «Чернівцігаз Збут» отримало влітку 2020 року. Компанія є постачальником електроенергії за вільними цінами, які не фіксуються, а формуються за фактом споживання. Ми постачаємо електроенергію як бюджетним установам, беручи участь у відкритих торгах та за спрощеною процедурою, так і промисловим споживачам та підприємцям на договірній основі.  

Клієнти зможуть отримати такі переваги співпраці з нами:

  • індивідуальний підхід до розрахунку найвигіднішої ціни для наших клієнтів;
  • один персональний менеджер з газу та електроенергії, який забезпечить належний сервіс і зекономить ваш час на адміністрування бізнесу;
  • відсутність штрафів за небаланси (по групі Б);
  • ми пропонуємо декілька варіантів оплати.

Питаннями зміни постачальника електроенергії повністю займається ТОВ «Чернівцігаз Збут», від вас потрібно лишень бажання економити та отримувати зручний сервіс в одній компанії (і по газу, і по електроенергії). 

Для укладання договору та обговорення умов співпраці звертайтесь у відділ продажів юридичним особам за телефонами:

стаціонарний (0372) 54 90 76

мобільний +38 067 372 8004

Докладніше з умовами постачання електроенергії можна ознайомитися на сайті компанії https://cv.gaszbut.com.ua/ua/electricity