ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

09.06.2016 / 09:54

Рахунок за газ: як правильно розуміти й заповнювати

Буковинцям варто звернути увагу на три основні моменти

Обсяг спожитого споживачем природного газу та розмір плати за нього розраховується кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Платити за послуги з газопостачання також необхідно щомісяця.

до 5 числа передати показання лічильника газу

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Чернівцігаз» впродовж наступних 5 днів.

У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує підприємство.

до 15 числа отримати рахунок для оплати за газ

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті 104.ua або через Контакт-центр для споживачів газу за телефонами (0372) 93-19-04, 93-18-04.

Не встигли з якихось причин передати фактичні показання? Тоді їх з датою зняття необхідно вказати у відривному талоні рахунку. Вказані у талоні фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.

до 25 числа заплатити за газ

Не отримали рахунку від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця? У такому випадку можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього в будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.

Пояснення до рахунку за газ та послуги з його постачання (щоб переглянути у збільшеному варінті, натисніть на зображення)